Nabídka pracovní pozice pokrývač / klempíř

Hledáme zkušeného a spolehlivého pokrývače / klempíře, který se připojí k našemu týmu. Jsme renomovaná stavební společnost se zaměřením na střechy a krytiny a hledáme nového kolegu, který má znalosti v oblasti pokrývačství a klempířství.

Náplň práce

  •     Montáž a opravy střešních krytin
  •     Instalace a údržba okapů, rynen, svodů a dalších klempířských prvků
  •     Práce s různými materiály, jako jsou plechy, tašky, šindele apod.
  •     Diagnostika a odstraňování problémů spojených se střechami a krytinami
  •     Dodržování bezpečnostních standardů a postupů

Požadavky

  •     Minimálně 2 roky zkušeností v pokrývačských a klempířských pracích
  •     Znalost různých druhů střešních materiálů a jejich aplikace
  •     Schopnost číst technické výkresy a plány
  •     Pracovitost a spolehlivost
  •     Zodpovědný přístup k dodržování bezpečnostních pravidel
  •     Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  •     Stabilní zaměstnání v renomované společnosti
  •     Možnost profesního růstu a rozvoje
  •     Motivující finanční ohodnocení dle dovedností a zkušeností
  •     Zázemí silného týmu profesionálů
  •     Moderní nástroje a vybavení

Pokud jste kvalifikovaným pokrývačem / klempířem se silným smyslem pro detail, přesnost a týmovým duchem, kontaktujte nás.

Zašlete nám svůj životopis nebo nás rovnou kontaktujte. Těšíme se na vaši odezvu a případnou spolupráci!

Chci zaslat cenovou nabídku

    Maximální velikost souboru: 10MB | Typy souborů: pdf, csv, xlsx, gif, png, jpg, jpeg, doc, docx, ppt, pptx, odt